HAKKIMIZDA

         

         AYPET PETROLCÜLÜK

AYPET PETROLCÜLÜK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., 1992 yılında toptan ve perakende satış faaliyetlerine başlamış, Mardin merkezli olarak genç girişim ruhuna sahip, dinamik, yenilikçi bir ekip ve bakış açısıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

“Yurt içinde akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma” temel hedef ve prensibiyle hareket etmektedir. Europet'in desteğini arkasına almış olan  AYPET PETROLCÜLÜK ; bölgesel uzmanlığı, yönetim kabiliyeti, iş saygınlığı ve gerçekçi vizyonuyla güçlü bir altyapı oluşturarak hızlı, tutarlı bir şekilde sektöründe büyüyerek ilerlemektedir. Bu anlamda özkaynaklarına yenilerini eklemek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

AYPET PETROLCÜLÜK faaliyette bulunduğu sektörde topluma, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak amaçları doğrultusunda ilerlemektedir. Çözüm ortağı olduğu firmaların güvenini sağlayan yöntemleri ile talepleri en üst seviyede karşılayabilmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerimizde insan yaşamı, çevre ve güvenlik kavramlarına önem vererek özverili bir tutum içerisindeyiz.

DEĞERLERİMİZ

AYPET PETROLCÜLÜK 'ün kurumsal stratejisinin temel değerlerinin en başında müşteri odaklı hizmet gelir. Müşterilerin beklentileri ve bu beklentilere kaliteli ve istikrarlı karşılık verebilmek bizim için önemlidir. AYPET PETROLCÜLÜK müşterilenin daima yanında yer almayı tercih etmektedir.

AYPET PETROLCÜLÜK olarak en iyi, en kaliteliye ulaşmak vazgeçilmez bir unsurdur. Bunu başarabilmek için de sektördeki ilkleri sunmak, faaliyet gösterdiği alanlarda gerçek anlamda lider konumuna ulaşmak ve müşterileri için tam anlamıyla bir çözüm ortağı olmak başlıca amaçlarındandır.

Kaliteli bir ürünü ancak kaliteli bir ekip doğru şekilde sunabilir. Bundan dolayı AYPET PETROLCÜLÜK ile çalışan tüm ekibin yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sonuna kadar kullanabilecekleri bir ortam yaratmak, çalışanlar arasında dayanışmayı arttırarak verimliliklerini en üst düzeye çıkartmak firmanın temellerini oluşturmaktadır.

Çevre duyarlılığını ön planda tutup, geleceği düşünerek hareket etmek ve bu anlamda özverili bir çalışma sürdürmek AYPET PETROLCÜLÜK 'ün önemsediği değerlerdendir.

YÖNETİM İLKELERİ

Her zaman her şartta ve koşulda güvenli ve zamanında teslimat garantisini sunabilmek,

Toptan ya da perakende satışlarda müşterilerimize karşı özel ilgiyle yaklaşıp, saygılı ve güler yüzlü hizmet sağlamak,

Geçmişten gelen tecrübe ve disiplini yenilikçi bir bakış açısıyla harmanlayıp, her türlü öneri ve talepleri dikkatle     
değerlendirerek, ortak bir karar sürecini teşfik ederek eksikleri hızlı bir şekilde tamamlamak,

Her daim dürüstlük ve güvenilirlik ilkesinin şirket devamlılığında önemli bir etken olduğunun bilincinde olmak.