ÜRÜNLERİMİZ

MOTORİN

Eurodiesel: Daha fazla performans alınabilmesi için normal dizellere göre motoru daha iyi temizler. Geliştirilen içeriği sayesinde daha az yakıtla daha fazla kilometre yapılmasını sağlar. Tüm diesel araçlar için uygundur. Üstün kalite ve yüksek performans sağlar Düşük tüketim ile daha fazla kilometre yaptırır. Motoru temizler, ömrü uzatır. Çevreyi korur.

KURŞUNSUZ BENZİN 95 OKTAN

Benzinli yakıtlar arasında en ekonomik benzindir. Hem yakıttan performans alınmasını hem de tasarruf edilmesini sağlar. Üstün kalite ve yüksek performans sağlar Düşük tüketim ile daha fazla kilometre yaptırır. Motoru temizler, ömrü uzatır. Çevreyi korur. Tüm benzinli araçlar için uygundur. İlk kullanımınızdan itibaren yakıt tasarrufu etmenize yardımcı olur. Performansınızı arttırır. Tortu ve kurum birikimini önleyerek motoru temiz tutar. Böylece motor ömrünü uzatır.

LPG

LPG’nin ana özelliği, formülünün tüketicilere her mevsim yüksek performans verebilmesi için mevsimsel olarak değiştirilmesidir. İçeriğindeki propan oranının kış aylarında yükseltilmesiyle kullanıcıların soğuk havalarda yaşadığı ilk çalıştırma ve rölantide titreme sorunlarını ortadan kaldırarak, kış aylarında da yaz aylarındaki gibi yüksek performans vermesi sağlanmaktadır. Yaz aylarında tekrar normal propan oranına dönülerek tüketicilerin her mevsim aynı sürüş keyfini yaşaması sağlanır.